054-532-9073

אודות

img-1

שמי מתן שמיר, ואני בעל ניסיון רחב של מעל 8 שנים בתחום ההשקעות בנדל"ן בארץ, עם התמחות באזור המרכז. תחום הנדל"ן הוא לא רק התחום שבו אני פועל, אלא גם התחום שבו אני מוכרח לחשוב ולפעול באופן ממוקד ומקצועי.

תוכלו למצוא בין שרותי דירות מתחת למחיר השוק, ייעוץ נדל"ן למכירה, דירות להשקעה, ליווי ברכישת דירה, עסקאות מכר והשקעות מניבות בישראל.  

בעל תואר ראשון לנדל"ן ומנהל עסקים, אשר יודע לתת מענה מקצועי בשלבי תכנון, רכישה, בנייה ומכירה. כשאני יושב עם לקוח פוטנציאלי, אני מבין את החששות שלו ובונה עבורו אסטרטגיה אישית. התהליך של רכישת נכס או השקעה בנדל"ן אף פעם לא יכול להתרחש באופן אקראי או חסר ממוקדות. אני פועל עם הלקוח בכדי לוודא שהוא עובר דרך כל השלבים באופן מקצועי.

בנוסף, אני מבין כי שוק הנדל"ן שונה משנה לשנה ומעריץ התפתחות וחדשנות המגבירה את הקרבה להשקעות בנדל"ן. בשביל להיות מקודם בשוק ולצלוח בו, עלי להיות מעודכן במידע האחרון, להבין את הטרנדים ולהתעדכן בידע מעמיק בתחום. בכך אני יכול לספק ללקוחותיי את המידע הטוב ביותר ולסייע להם לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעותם בנדל"ן.

מי שמחפש לרכוש נכס או להשקיע בנדל"ן יודע כי זו לא משימה פשוטה. ההחלטה הזו דורשת לקחת בחשבון מספר גורמים, להבין את שוק הנדל"ן ולדעת איך לנצל את ההזדמנויות הטובות ביותר. כאשר אני פוגש בלקוחות, הדבר הראשון שאני מבין הוא הצורך האישי של כל אדם ומה הוא מחפש מההשקעה הזו. ברוב המקרים, הרכישה או ההשקעה בנדל"ן היא השקעה משמעותית שדורשת תכנון וניהול כלכלי חשוב. בעבודתי, אני נותן מענה מקצועי וממוקד כלכלית לכל לקוח. חשוב לי להבין את יעדיו של הלקוח, בשביל להתאים את הקנייה המיועדת לו. כאשר תעברו אתנו דרך התהליך המרתק של רכישת נכס או השקעה בנדל"ן, תוכלו להיות בטוחים שאתם לא לבד. אני כאן לייעוץ, להכוונה ולהשגת המטרות הכלכליות שלכם בתחום הנדל"ן.

רוצים לדעת על נכסים במחירים מתחת למחירי השוק? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הזדמנויות שתוכלו למצוא רק אצלנו!
דילוג לתוכן